В художньому музеї відзначили День матері

0
1027

Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства завжди оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

Напередодні цього дня, 11 травня 2018 року в Лебединському художньому музеї своїх мам привітали учні 8-го класу ЗОШ №1. Під час святкового заходу «Нехай Вам, любі, доля усміхнеться» діти читали своїм матерям вірші, дарували квіти, проявляли шану і повагу до жінки-доньки, жінки-матері, жінки-бабусі. Усі присутні також отримали неабияке задоволення від ліричних пісень про маму у виконанні солістки МЦКД Олени Демиденко та учениці 8-Б класу Віоли Губені.

Кажуть, що великі люди не народжуються – їх вирощують матері. Все це факти, які тільки підтверджують, що впродовж тисячоліть, незважаючи на всі лихоліття, жінка-мати є вічним джерелом невичерпної любові та берегинею домашнього вогнища і національних традицій.

У день вшанування матерів варто зупинити на мить шалений ритм життя і задуматися, чи не забули ми раптом про свою найдорожчу у світі людину. Тому що це свято матерів цілого світу, коли віддається належне їхній праці і безкорисливій жертві задля блага своїх дітей.

Бережімо наших дорогих мам, даруйте їм хвилини щастя, вітайте зі святом, яке належить їм!

Алла Подвезько, науковий співробітник ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут