В художньому музеї шукають мецената

0
517

Дорогі друзі! Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва знову звертається по допомогу до меценатів та благодійників з проханням допомогти придбати для лебединської колекції графічну роботу відомого американського художника і письменника Роквелла Кента (англ. Rockwell Kent, 21 червня 1882 році, Таррітаун, Нью-Йорк, США – 13 березень 1971, Платсберг, Нью-Йорк, США). Товаришував з Давидом Бурлюком.

Сьогодні, один із екслібрисів (лат. ех libris — «із книг») Роквелла Кента експонується в Лебединському художньому музеї на виставці «Давид Бурлюк: Ex Libris», що присвячена 139-й річниці від дня народження художника.

Екслібрис Роквелла Кента міг би не лише доповнити та розширити «бурлюківську» тему в колекції художнього музею, але й представити у зібранні відомого американського художника середини ХХ століття.

В період з 1925 по 1941 рік Роквелл Кент створив не менше 200 дуже цікавих екслібрисів. Він, до речі, був одним із небагатьох американських художників, чиї екслібриси удостоїлися персональної виставки в США (у 1933 році).

За кілька десятиліть своєї історії екслібрис побував у колекції московських художників Аполлінарія та Олександра Чернових, у харківського колекціонера Кейсермана, у київського колекціонера Гольфмана. Сьогодні екслібрисом володіє сумський художник Костянтин Аленінський.

Вартість екслібрису становить 3 тисячі гривень. Тож, якщо у вас є можливість зробити добру справу та підтримати цей благодійний проєкт, будемо вам щиро вдячними. Кошти можна перерахувати на рахунок Лебединського міського художнього музею імені Б.К. Руднєва: р/р UA098201720314291020301025210. Отримувач: відділ культури і туризму виконавчого комітету Лебединської міської ради. МФО 820172. Код 23638490. Або через скриньку пожертв в самому художньому музеї, за адресою: площа Волі, 17. Будемо вдячні за будь-яку допомогу.

Долучайтеся до шляхетної справи!

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут