В художньому музеї розширюється бурлюківська тема

0
759

10 березня 2021 колекцію музею поповнила оригінальна поштова листівка, видання Burliuk Gallery (Hampton Bays, USA), що виконана наприкінці 1950-х за малюнком Вацлава Фіала – чеського художника та чоловіка молодшої сестри Давида Бурлюка – Маріанни. Зображений на листівці сам Давид Бурлюк.

Унікальність листівки – її мізерний тираж, що перетворює кожен екземпляр у справжній колекційний раритет. Кілька десятиліть листівка знаходилася у колекції відомого радянського філокартиста Ігоря Васильовича Бугаєвича (1919-1992), про що свідчить спеціальний штамп на звороті листівки.

Передали в дар художньому музею листівку Burliuk Gallery – сумський меценат Роман Голуб та керівник вояж-спільноти «Vерижиця» Костянтин Аленінський. Попередньо, листівка була викуплена на мистецькому аукціоні Violity.

В Лебединському міському художньому музеї імені Б.К.Руднєва щиро дякують Роману Голубу та Костянтину Аленінському за щедрий дарунок, та радіють тому, що сумські меценати і поціновувачі мистецтва підтримують і розвивають практику, яка є загальноприйнятою у всьому світі.

В художньому музеї також сподіваються, що цей приклад надихне лебединських бізнесменів та меценатів на такі ж шляхетні вчинки.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут