В художньому музеї модернізували котельню

0
1053

З метою підготовки до нового опалювального сезону в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва проведено капітальну реконструкцію котельні. Всі роботи проведено в рамках виконання міської Програми розвитку Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва на 2017-2019 роки.

Проектом реконструкції котельні було передбачено повну заміну застарілого газового обладнання, зокрема: 2-х котлів «Мотор Січ» АКГВ-23 (потужністю 18,6 кВт, КПД – 80%, 1992 року випуску), вузла обліку газу, газопроводів, тощо. Замість них були встановлені 2 сучасних котли «Житомир» КС-Г-030СН (31,4 кВт та КПД 95% кожен), лічильник газу Elster, змонтовано радіотермінал iMod та встановлено GPRS-модем для передачі даних, встановлено циркулярний електронасос (не було до цього), задвижки та додаткові крани.

Серед іншого, було демонтовано поріг із труб (на вході до музею), через який 30 років перечіпалися мало не всі відвідувачі художнього музею.

Результатом проекту, як очікується, стане забезпечення сталого температурного режиму в приміщенні художнього музею відповідно до встановлених стандартів та економія коштів місцевого бюджету на опалення приміщення музею; а також створення належних умов для зберігання експонатів.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут