У художнього музею – нові двері

0
1635

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва отримав ще один приємний подарунок. Цього разу – це вхідні двері, що були встановлені 19 березня 2019 року.

Металеві ковані двері (вагою понад 350 кг), що виготовлені лебединським ковалем Андрієм Абрамовим, встановлені в рамках реалізації міської цільової програми розвитку Лебединського художнього музею на 2017-2019 роки.

Нові двері – це ще один крок на шляху перетворення художнього музею в Лебедині. Втім, заміною две­рей спра­ва не за­вер­шу­єть­ся – як і бла­годій­на історія зак­ла­ду. В планах на 2019 рік: проведення реконструкції музейної котельні (із заміною котлів), заміна і встановлення нових енергозберігаючих вікон, ремонт виставкових залів, а також – заміна рам.

Слід також відзначити, що встановлені вхідні двері – треті в 107 річній історії будівлі та 100-річній історії художнього музею. Перші – дубові різні прослужили понад 90 років,  витримавши дві світові війни, революцію та перші роки незалежності країни; наступні двері були встановлені у 2004 році та прослужили 15 років. Нові ж – металеві, як сподіваються в музеї, будуть слугувати музею мінімум – кілька десятиліть.

В художньому музеї щиро дякують Андрію Абрамову, його помічникам, а також всім, хто долучився до процесу виготовлення та встановлення нових дверей. Особливі слова подяки Лебединській міській раді та її виконавчому комітету, що профінансували вказані роботи.

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва – це дій­сно важ­ли­ва для Лебедина установа, що понад 100 років тому відкрила для широкої публіки зібрання мистецтв та об’єднала безліч людей навколо історії свого міста та його культури.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут