Трибуна для художнього музею

0
686

В той час, коли в країні карантин, а в Лебедині – «червона зона», є час поговорити про щось приємне, а саме про те, як Лебединський міський художній музей отримав у подарунок трибуну.

В музейній роботі трибуна – річ необхідна, і завжди краще, коли вона є, ніж коли її не має. Адже трибуна – невід’ємний атрибут проведення конференцій, наукових читань, лекційних та інших заходів. Та, чи варто говорити, що в умовах, коли окрім трибуни є потреба у заходах з енергозбереження, заміні вікон, дверей чи ремонту в експозиційних залах, така річ, як трибуна відходить на другий план. Тож, отримати її музей міг лише у форматі меценатської підтримки, а не витрачаючи на це бюджетні кошти.

На щастя, є люди, які в сьогоднішніх умовах знаходять в собі можливості робити безкорисно добрі справи. Це, в першу чергу, лебединський майстер Сергій Буката (засновник сімейного підприємства «Бук»), який вже не один рік підтримує художній музей, виготовляючи рами для картин, двері, афішу та багато іншого. А також небайдужі українці, що переймаються підтримкою установ культури. Цього разу мова йде про мецената із Дніпропетровської області (що побажала залишитися не названою), яка прочитавши на музейному сайті повідомлення «Стань меценатом – підтримай художній музей» знайшла за можливе оплатити матеріали для музейної трибуни.

Сама ж робота майстра по виготовленню трибуни – це підтримка музею Сергієм Букатою.

В музеї щиро радіють, що і в Лебедині, і за межами нашого міста та області є люди, які готові віддавати шляхетній справі не лише частину свого прибутку, але і частину своєї душі, свого часу, своїх знань. Завдяки Вам, маленькі музеї в Україні мають можливість не лише вирішувати якісь ситуативні проблеми, а розвиватися, бути кращими та цікавішими для відвідувачів.

У наведеному нижче відео показано процес виготовлення трибуни для художнього музею.

В художньому музеї щиро дякують Сергію Букаті (сімейне підприємство «Бук»), а також меценату із Дніпропетровської області за підтримку та цінний подарунок. В музеї також мають надію, що такі приклади стануть не поодинокими в нашому місті.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут