Свято матері у художньому музеї

0
1069

У календарі свят для мами визначений особливий день (День матері), що припадає на другу неділю травня. Святкування цього дня давно стало популярною та доброю традицією в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва.

Цього року, щоб разом відзначити свято, яке дає всім можливість ще раз проявити любов своїм матерям, 16 травня в художньому музеї зібралися учні 4-а класу Лебединської СШ №7 (класний керівник – Світлана Вакуленко) та, безперечно, винуватці свята – дорогі мами. Позитивних емоцій святковій програмі додали вишиванки, у які були одягнуті всі учні.

З тeплими cлoвaми привітань до присутніх звернулася куратор заходу – головний зберігач фондів Тетяна Химич. Вона розповіла про традиції святкування цього дня та побажала усім матерям міцного здоров’я, тепла, добра та душевного спокою.

До її вітань приєдналися й учні 4-а класу, які вітали своїх мам художніми номерами. Палкі зізнання, побажання, зворушливі мелодії та слова вдячності – все цього дня було присвячено лише «мамам». Разом з вчителем музики Оксаною Бубон, діти виконали пісні: «Родина», «Світ Чудес», «Два кольори», «Вишиванка» та інші. Святкування продовжилося цікавими конкурсами та іграми для дітей спільно з мамами.

Загалом свято виявилося надзвичайно щирим та залишило багато приємних вражень в душі кожного. Розчулені матері, не стримуючи емоцій, з посмішками на вустах, приймали вітання від учасників свята як знак вдячності та шани.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут