Світ моєї душі: майстри декоративно-ужиткового мистецтва представили свої роботи

0
734

Виставка лебединських майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Світ моєї душі», що організована спільно з управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лебединської міської ради до дня працівника соціальної сфери, знову доступна для відвідувачів. 12 листопада 2021 року на виставці побували безпосередні учасники та працівники управління праці.

Кожен із учасників виставки презентував свої найкращі вироби, виконані у різних техніках: двох однакових не знайти. Однак, спільними для усіх майстрів були любов до творчості та бажання поділитися її результатами з оточуючими. Найкращі роботи з’являються тоді, коли автор вкладає в них частинку своєї душі.

Розповіли про себе та своє хоббі: Ольга Лобанова (с. Великий Вистороп) – бісероплетіння: жіночі прикраси, новорічні іграшки; Елла Піщанська (с. Будилка) – картини вишиті бісером; Людмила Сідорова (с. Курган) –  рушники та сорочки вишиті гладдю.

Про роботи Тетяни Стецюри (м. Лебедин) – в’язані м’які іграшки з велюрової пряжі. Миколи Мамайка (с. Великий Вистороп) – картини по дереву; Олени Махмадієвої (с. Василівка) – картини, ікони та рушники вишиті хрестиком, які не змогли прибути до музею, розповіли їх близькі та рідні люди.

Свої враження про побачену красу та різноманітність виробів висловили старости с. Василівка – Антоніна Клюс; с. Велекий Вистороп – Олена Коваленко; та с. Будилка – Олена Сюсюрченко. Почесні гості також побажали учасникам виставки більше творчих ідей та втілення їх в нові роботи, а міський голова Олександр Бакликов вручив їм пам’ятні подарунки та дипломи «за вірне служіння мистецтву, талант і невтомний творчий пошук, а також  з нагоди участі у виставці до Дня працівника соціальної сфери «Світ моєї душі» у Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва».

Завершилося знайомство із виставкою музичним подарунком  від солістки міського відділу культури Олени Листопад.

Нагадуємо, що триватиме виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Світ моєї душі» у художньому музеї до 18 листопада 2021. Будемо раді вас бачити в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва, за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. 

Також додаємо, що для відвідування музею, разом зі звичними вже масками та соціальним дистанціюванням, додаються тепер сертифікат про вакцинацію, довідка про перенесену хворобу або ж негативний  ПЛР – тест.

Тетяна Коваленко, головний зберігач фондів ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут