«Стежкою добра» до художнього музею

0
1073

Ми всі люди і всі маємо свої обмеження і свої таланти, але поряд з цим ми потребуємо один одного. Хвилини єднання осявають наше життя якимось новим світлом, новою мудрістю.

Напередодні Міжнародного дня інвалідів, який відзначається кожного року 3 грудня, у художньому музеї спільно з міською бібліотекою № 1 був проведений святковий захід «Стежкою добра», куди зібралися активісти, волонтери та друзі громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс».

Свято розпочалося вітальними словами ведучих Алли Подвезько та Валентини Гримайло, які з повагою звернулися до гостей. Наголосили на тому, що цей день не лише можливість нагадати про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до людей з особливими потребами, а ще і привід до роздумів про життя взагалі.

Гості отримали неабияке задоволення від справжнього концерту, який підготували талановиті вихованці мистецьких та навчальних закладів Лебедина. Учні 4-А класу Лебединської СШ №7 (класний керівник С.Вакуленко) читали вірші та співали пісні. Приємним сюрпризом для присутніх був подарунок змальованого дерева, на якому замість листочків були прикріплені зображення різнокольорових дитячих долоньок з побажаннями здоров’я, щастя, добра, радості, мирного неба та сонячних днів.

Гості із захопленням слухали пісню «Молитва за Україну» у виконанні учениці 9-Б класу ЗОШ № 1 Віоли Губені. Різноманітні таланти продемонстрували учні 7-го класу ЗОШ №3: Павло Лавриненко виконав на скрипці чудовий «Вальс» Чайковського, грою на трубі зачарував Євген Коломієць, а повчальною байкою Є. Васильченка «Бджола та шершень» розвеселив Дмитро Кабацький.

Окрім юних аматорів на імпровізованій сцені цього дня також радували своїм співом солістки МЦКД  Тетяна Бондар та Людмила Порядинська.

На завершення свята з вітальними словами до гостей звернулася керівник представництва на Лебединщині клубу «Фенікс» Тетяна Чуйко. Вона також подякувала працівникам музею та артистам за чудовий захід. Свято вдалося і всі залишились задоволеними.

Алла Подвезько, науковий співробітник ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут