Стань меценатом – підтримай художній музей

0
1217

В усі часи українські музеї, лікарні та різноманітні соціальні проекти потребували меценатів – людей, які віддають цій справі не лише частину свого прибутку, але і частину своєї душі, свого часу, своїх знань. 

Знайти таких людей, особливо у невеличкому містечку для музею завжди було не просто. Проте, на щастя, вони є… і серед них Сергій Буката – засновника сімейного підприємства «БУК».

Лише за 2019 рік із ряду його приватних благодійних ініціатив, що передбачали виготовлення для художнього музею рам для картин, головної афіші, вхідних дверей, та іншого – оформився справжній благодійний проект «Стань меценатом – підтримай художній музей».

Орієнтований проект на підприємців, майстрів столярної справи чи звичайних ентузіастів, яким не байдужа історія, мистецтво та культурне надбання попередніх поколінь. Мета проекту полягає у відродженні музею та його колекції, що останні десятиліття потерпали від безгосподарності та відсутності професійного бачення по розвитку й популяризації музею. Детальніше про сам проект та механізм його реалізації – дивіться у відео-сюжеті Сергія Букати.

https://www.facebook.com/bukatasv/videos/2599376813632092/

Лебединський художній музей та Сергій Буката сподіваються, що проект зацікавить майбутніх меценатів, і вони знайдуть можливість пожертвувати музею по одній рамі для оформлення мистецьких творів.

В свою чергу, художній музей обіцяє вписати всі такі подарунки в спеціальну «Книгу меценатів», які підтримують музей, а в експозиційних залах, де будуть розміщені твори мистецтва, вказати на етикетках ім’я дарувальника, що пожертвував вказану раму.

Слід сказати, що не дивлячись на те, що проект лише стартував, вже є перші меценати, що відгукнулися на заклик та обрали для себе художній твір, для якого планують виготовити рами. До речі, таких творів в музеї кілька сотень, адже вже більше, ніж 50 років рами в музеї не закупалися, а ті що придбані вже давно потребують заміни.

Тож, запрошуємо долучатися до благодійного проекту «Стань меценатом –підтримай художній музей». Відроджуймо давні традиції українського меценатства разом!

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут