Спеціальна квиткова серія до виставки «Великі земляки: рід Капністів»

0
535

В умовах карантину «червоної зони» завершується в Лебедині одна з найбільш цікавих виставок року – «Великі земляки: рід Капністів», що присвячена більш, ніж 300-річній історії дворянського роду Капністів.

До Лебедина, виставка вже побувала у Харкові, Києві, Кропивницькому. Її ще чекають в Одесі та Дніпрі. Реалізується виставковий проєкт харківським культурно-діловим центром «Рубаненко і партнери», спільно з творчим клубом «Гостинна на Дворянській». В 2020/21 роках партнером цього проєкту став Лебединський міський художній музей імені Б.К.Руднєва.

Не дивлячись на той факт, що останні два тижні виставка була не доступною для відвідувачів (через червону зону карантину), в пам’ять про неї в Лебединському міському художньому музеї представлена спеціальна квиткова серія, що присвячена Капністам.

Зокрема, квиток з оновленим дизайном, має також репродукцію «Портрета Василя Олексійовича Капніста» (1910), роботи харківського художника Івана Святенка, що знаходиться в лебединській колекції. Квиток також має QR-код, що веде до офіційного сайту художнього музею – https://artmuseum.lebedyn.org/ Спеціальна квиткова серія має обмежений тираж.

Протягом року також будуть представлені інші квиткові серії.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут