Розшукуємо меценатів!

0
873

Лебединський міський художній музей імені Б.К. Руднєва звертається до лебединських меценатів, благодійників та підприємців з проханням допомогти викупити скульптурний портрет Почесного громадянина м.Лебедина Бориса Івановича Ткаченка, (роботи сумського майстра Олега Прокопчука) для колекції художнього музею.

На сьогоднішній день вже зібрано 50% від необхідної суми. До речі, кошти поступили з міста Дніпра (Україна) від особи, що побажала залишитися не названою.

В художньому музеї сподіваються, що і в нашому місті Лебедині знайдуться люди, що готові допомогти та підтримати шляхетну справу. Адже лебединці добре знають Бориса Івановича – відомого українського історика, письменника, краєзнавця та дослідника, чий внесок у відновлення національної пам’яті є безпрецедентним.

Залишилося зібрати вже не так багато, зокрема, необхідна сума коштів навряд чи перевищить вартість якогось біл-борду (із розміщенням на місяць), якими скоро буде заповнене все наше місто.

Скульптор Олег Прокопчук у своїй майстерні. Фото: серпень 2020

Тож, якщо хтось знайде в собі можливість внести, навіть невелику суму, будемо вам дуже вдячними.

Кошти можна перевести на рахунок Лебединського міського художнього музею імені Б.К. Руднєва:

р/р UA568201720314261005301025210

Отримувач: відділ культури і туризму виконавчого комітету Лебединської міської ради

МФО 820172

Код 23638490

“Портрет Бориса Ткаченка”
Фото із сторінки Сергія Степанова (https://www.facebook.com/StepanovUA)

Сьогодні ближче познайомитися зі скульптурним портретом Почесного громадянина м.Лебедина Бориса Івановича Ткаченка (в металі), можна на виставці Сумської обласної організації Національної Спілки художників України (м. Суми, вул. Петропавлівська, 47), що відкрилася 21 серпня 2020 року і присвячена 29-й річниці незалежності України.

Запрошуємо всіх долучитися до шляхетної справи!

Відроджуймо давні традиції українського меценатства разом!

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут