Романтичний фотоконкурс до Дня закоханих

0
1241

Кохання – то найкраще почуття!

Воно не має меж, воно безкрає!

З любові починається життя,

Вона усе найкраще починає!

Такими словами в художньому музеї відкрилася виставка світлин учасників фотоконкурсу «Я так тебе люблю», що вже традиційно проходить 14 лютого в День Святого Валентина. Привітав учасників конкурсу та гостей виставки міський голова Олександр Бакликов, який відзначив, що кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, композитори і до кожного з нас рано чи пізно в душу заглядає кохання.

Участь у фотоконкурсі взяли 14 закоханих пар міста, що представили 49 фотографій. У кожного своя історія кохання – романтична і захоплююча, цікава і з гумором, радісна і щемлива, розповідає ведучій Костянтин Демиденко. «Знайомство тоді ще юної дівчини Каті та хлопця Івана відбулося за цікавих обставин: коли вона прибирала біля свого двору, до неї підійшов юнак з гумором. Дівчина не розгубившись вручила йому мітлу. Того дня біля двору було прибрано, як ніколи. А наступного дня Іван уже з квітами чекав Катю. Так зав’язалось кохання родини Харченків, яке триває уже понад 40 років».

Дві подружні пари – родини Герман і Тонкошкур свою палку любов пронесли через усе своє життя і в цьому році відзначають свій золотий ювілей. Це справжнє кохання відображене на світлинах фотоконкурсу.

Надзвичайно цікаві і романтичні історії кохання Тетяни та Леоніда Моренців,  Любові і Тараса Ларіних, Тетяни і Павла Чуйко, Любові та Володимира Антоненків, Людмили та Олексія Корчменків, Анни та Сергія Гливи.

На конкурсі представлені роботи талановитого фотографа  Наталії Логвиненко. На одній із  світлин – батьки авторки – Микола та Тетяна Логвиненко, які познайомившись у друзів на весіллі, теж поєднали свої долі і вже майже 40 років ідуть разом по життю. Наталія присвятила вірш своїм найріднішим людям.

Щасливе кохання відображають світлини студентів Лебединського медичного училища. Дві молоді пари Яна Якуніна й Денис Чайка та Карина Калініченко й Марк Богатирьов знайшли одне одного саме у стінах навчального закладу.

Зародження великого почуття можна побачити на креативних фотографіях молодих  дівчат Владислави Стегній  та Єлизавети Сагдієвої.

За результатами конкурсу всі учасники отримали Дипломи міського голови та романтичні подарунки. За рішенням Конкурсного журі місця були розподілені наступним чином:

В основній конкурсній програмі І місце отримали  Марк Богатирьов та Карина Калініченко.

У номінації «Лебедина вірність» – родини Тонкошкур та Герман,

у номінації  «На крилах кохання» – родини Корчменків та Логвиненків,

у номінації   «Найромантичніша пара» –  родина Чуйко,

у номінації «Родинна любов» – родина Антоненків, 

у номінації «Ніжність» – Чайка Денис та Якуніна Яна,

у номінації  «Сила кохання» – родина Харченків,

у номінації «Гармонія кохання»  – родина Моренець, 

у номінації «Мелодія двох сердець» – родина Ларіних,

у номінації «Промені кохання» – родина Гливи,

у номінації  «Від дружби до кохання» – Єлизавета  Сагдієва та Владислава Стегній.

Атмосферу свята доповнили виступи солістів міського центру культури і дозвілля: Олени Листопад,  Володимира  Брисенка та Олени Демиденко.

Алла Подвезько, науковий співробітник ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут