Реставраційна майстерня художнього музею отримала нове обладнання

0
640

В рамках міської цільової програми розвитку Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва на 2020-2022 роки (затверджена рішенням другого пленарного засідання п’ятдесят дев’ятої сесії Лебединської міської ради сьомого скликання від 24.12.2019 № 1044-МР) закуплене обладнання для реставраційної майстерні, що діє при художньому музею.

Зокрема, були придбані міні-холодильник для зберігання реставраційних реактивів, переносний прожектор на штативі та лампа-лупа з підсвіткою на штативі, необхідні для роботи реставратора. Раніше, реставраційна майстерня була укомплектована необхідними для роботи матеріалами та оргтехнікою.

Створена реставраційна майстерня при художньому музеї минулого року та повноцінно працює з вересня 2020. За цей час художником-реставратором було проведено реставрацію 11 творів олійного живопису. План реставрації на 2021 рік включає ще понад 20 робіт. Слід відзначити, що із музейної колекції, що нараховує понад 2400 творів мистецтва, 380 потребують першочергової реставрації, із них близько 100 – твори олійного живопису. Ще до 500 робіт потребують постійний нагляд реставратора, а також проведення не значних реставраційних та консерваційних заходів.

В Лебединському художньому музеї висловлюють вдячність міській раді та депутатам за фінансування заходів по реставрації творів мистецтва та укомплектування обладнанням і матеріалами реставраційної майстерні.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут