Нещодавно громадську ініціативу щодо найменування безіменного урочища, на місці зниклого хутора Семиротівка – місця народження Давида Бурлюка» (нині – Рябушківський старостинський округ Лебединської громади), на «Урочище Бурлюк» підтримала лебединська громадська рада.
За відповідну пропозицію 18 червня 2021 року проголосували члени громадської ради при виконавчому комітеті Лебединської міської ради. Зокрема, громадська рада також рекомендувала виконавчому комітету розробити відповідний проєкт рішення Лебединської міської ради про найменування Урочища Бурлюк, для його подальшого розгляду в постійних депутатських комісіях та на сесії міської ради.
Нагадаємо, 22 травня 2021 року відповідне звернення до міського голови та депутатів Лебединської міської ради, з пропозицією про найменування «УРОЧИЩЕ БУРЛЮК», підписали художники, мистецтвознавці, історики, архітектори, музейники та активні громадяни із Лебедина, Сум та інших міст області. Всього, 28 осіб.
Серед іншого, підписанти названого звернення наголошують на тому, що Давид Бурлюк – це постать світового масштабу, і чи найвідоміший уродженець Лебединщини, що народився та провів свої дитячі роки на хуторі Семиротівка, який знаходився на території нинішнього Рябушківського старостинського округу, й є частиною Лебединської об’єднаної громади.
Давид Давидович Бурлюк (9(21) липня) 1882 – 15 січня 1967) – український художник-футурист, поет, теоретик мистецтва, літературний і художній критик, видавець.
Також підписанти звернення наполягають на тому, що найменування «УРОЧИЩЕ БУРЛЮК» стало б гарною нагодою для привернення уваги громадськості до постаті Давида Бурлюка та Лебединщини, а також популяризації історичної та мистецької спадщини Бурлюка, розвитку туризму та промоції Лебединської громади в Україні та за її межами. Особливо це було б актуально зробити до 140-річчя від дня народження Давида Бурлюка.
Андрій Гєльмінтінов директор ЛМХМ