В художньому музеї вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

0
859

13 грудня 2019 року, напередодні Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, в Лебединському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва зібралися ліквідатори цієї страшної аварії, члени громадських організацій, представники міської влади та мешканці міста, щоб вшанувати пам’ять тих, хто ціною власного життя і здоров’я рятував долі майбутніх поколінь.

Звертаючись до ліквідаторів аварії на ЧАЕС, міський голова Олександр Бакликов наголосив на тому, що, на жаль, трагедія, яка сталася не з їх вини, принесла стільки горя їм та їх родинам, забравши у декого здоров’я, а у декого життя. Олександр Миколайович висловив щиру вдячність ліквідаторам за їх неоціненний подвиг з порятунку всіх нас від страшного, смертельного впливу радіації, а також попросив ліквідаторів обов’язково звертатися та озвучувати свої проблеми, потреби міській владі у будь-який час, не лише з нагоди пам’ятних дат.

Міський голова також відзначив грамотами «за мужність, самовідданість та високий професіоналізм учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції»: Миколу Безкровного, Михайла Калюжного, Миколу Кравченка, Бориса Кубишка, Павла Чуйка, та передав Почесну грамоту від Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Івану Михайлику.

Також до учасників зустрічі звернулися: голова громадської організації «Лебединська міська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» Леонід Плужник та керівник Лебединського осередку «Спортивного клубу інвалідів «Фенікс» Тетяна Чуйко. Учні лебединських шкіл подарували ліквідаторам аварії на ЧАЕС листівки, виготовлені своїми руками.

Завершився захід концертною програмою, у виконанні солістів міського відділу культури і туризму: Людмили Щербань, Людмили Орел, Світлани Циханської, Олени Листопад, Тетяни Бондар, Олени Демиденко та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської трагедії 1986 р.».

Ольга Лахтар, начальник відділу з питань внутрішньої політики міськвиконкому

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут