«Ілюзії реальності» Сергія Степанова

0
1988

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва запрошує лебединців та гостей міста відвідати персональну виставку охтирського художника Сергія Степанова – «Ілюзії реальності».

Сергій Степанов – член Національної спілки художників України. У 1990 р. закінчив Харківський художньо-промисловий інститут. З 1989 р. є експонентом численних колективних та персональних виставок у Сумах, Харкові, Львові, Києві, Охтирці, Лебедині. Дизайнер за фахом, художник за покликанням, він свої професійні навички, вміння бачити світ у яскравих кольорах передає учням Охтирської дитячої художньої школи.

У своїх творах виявляє зацікавленість мистецтвом первісних культур. Тому виставкові роботи, де архаїчні мотиви вдало поєднуються із сьогоденням, позначені глибоким філософським змістом. Звертаючись до теми Давньої Греції, Трипілля, Скіфії тощо, автор нібито запрошує у невідоме, намагається познайомити глядача із загадковим світом минулого, відчути культуру та побут далеких предків.

В експозиції виставки представлені більше десяти живописних робіт, написаних художником за останні роки.

Відкриття виставки відбудеться 06 липня 2017 року (о 13:00). Тривалість виставки 1 місяць.

Адреса музею: м. Лебедин, пл. Волі, 17. Тел. для довідок: 2-18-81.

Графік роботи музею: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Перерва з 12:00 до 13:00. Вихідні: неділя та понеділок.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут