Нові вікна в Лебединському художньому музеї

0
1378

З метoю забезпечення належних умoв зберігання творів мистецтва, в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва триває процес заміни зношених віконних рам на енергоефективні склопакети. Чергові, 4 віконні блоки були замінені 02 липня 2020 року.

Нові вікна отримали дві кімнати музейного сховища, що знаходяться у добудові до музею, зробленій на початку 1970-х років, й прослугували вже 50 років. Слід також відзначити, що за останні 3 роки – це вже 12 віконних блоків, що були замінені на нові. На черзі лишаються ще 17.

Тож, проблема заміни старих дерев’яних вікон на енергоощадні ще кілька років залишатиметься для художнього музею однією із найактуальніших. Крім того, завдяки таким заходам, підвищується не лише енергоощадність самої будівлі та зменшуються втрати тепла, а й покращуються умови зберігання творів мистецтва, на стан яких згубно впливають коливання температури та вологості, через зношені вікна.

Здійснення робіт по заміні вікон у 2020 році, стало можливим завдяки виконанню заходів міської цільової Програми розвитку Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва на 2020-2022 роки (рішення Лебединської міської ради від 24.12.2019 №1044-МР).

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут