Нові надходження до колекції художнього музею

0
777

У листопаді 2019 року колекція художнього музею поповнилася новими експонатами. Серед надходжень: твори живопису, графіки та нумізматики, подаровані музею за останні кілька місяців.

Зокрема, до основного фонду художнього музею включена живописна робота Дмитра Маковецького «Перший сніг», 2018 (експонується у вестибюлі музею), чий оригінальний та самобутній стиль відзначили лебединці під час його персональної виставки «Барви життя» у вересні 2019 року.

Маковецький Д.В. “Перший сніг”, 2018

Не менш цікаві акварельні роботи сумської художниці Олександри Трегубової «Дари саду» та «Осінній натюрморт», виконані у 2017 році та передані в дар художньому музею до Дня художника у 2019 році.

Трегубова О.І. “Осінній натюрморт”, 2017
Трегубова О.І. “Дари саду”, 2017

Серед інших надходжень – ювілейна монета до 200-річчя Михайла Миколайовича Петренка, що включена до нумізматичної колекції художнього музею. Щодо самої монети, то вона була подарована музею лебединським істориком Валентиною Знаменщиковою.

До науково-допоміжного фонду художнього музею включена живописна робота молодого сумського художника Володимира Ільченка «На схилах грають тіні», 2014, подарована автором після своєї виставки «Присутність» у травні цього року.

Ільченко В.В. “На схилах грають тіні”, 2014

На сьогодні колекція музею нараховує 2413 одиниць зберігання (2006 предмети основного фонду та 407 предметів – допоміжного фонду), в тому числі твори живопису, графіки, скульптури, старовинних художніх меблів, кераміки від XVII до ХХІ століття.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут