Мистецькій платформі Лебедина – 1 рік

0
919

28 вересня 2019 року свій перший день народження відзначає громадська організація «Мистецька платформа Лебедина» (голова організації – Іван Мальцев). Створена лише рік тому, організація за короткий термін змогла об’єднати навколо себе активних мешканців міста, які переймаються питаннями мистецтва та культури. Тим більш, «Мистецька платформа Лебедина» – це перша, і поки що – єдина громадська організація в сфері культури, що створена в Лебедині за роки незалежності України.

Метою діяльності Організації є задоволення суспільних, зокрема мистецьких, соціальних, культурних та інших інтересів членів Організації, населення, сприяння у здійсненні та захисті прав і свобод, співробітництво і партнерство, в тому числі міжнародне, у сфері розвитку мистецтва та культури шляхом ефективної реалізації місцевих ініціатив.

Організація поставили перед собою амбітні цілі, й послідовно їх реалізує. Зокрема, «Мистецька платформа Лебедина» вже ініціювала та виступила співорганізатором заходів, що проходили на базі Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва, в місті Лебедині та населених пунктах району. Так, за активної підтримки організації в 2019 році проведено ряд цікавих туристичних та історико-краєзнавчих експедицій до села Лифине, Ворожби, Токарів, Межиріча, до Шелехівського озера, Урочища Бурлюк, тощо, організація також активно проводить просвітницьку роботу, залучаючи лебединців до питань відродження культури й історичної пам’яті.

Тісні партнерські відносини налагоджені між «Мистецькою платформою Лебедина» та Лебединським художнім музеєм. Саме тому, велика приємність привітати всіх членів організації з першим днем народження вашої громади. Та, 1 рік – це лише перший крок на великій дорозі.

Приємно відзначити, що ми маємо дуже тісну, плідну, ефективну і продуктивну співпрацю, співпрацю, яка вимірюється не лише межами будівлі музею. Завдяки нашим спільним заходам ми почали виходити за межі цієї будівлі, і просувати мистецтво на вулиці, де є якомога більше людей. Змогли реалізувати кілька дуже хороших мистецьких, історичних та краєзнавчих ідей разом з громадською організацією. І можу сказати, що на майбутнє ми будемо такі речі обов’язково планувати і продовжувати.

Тож, бажаю Івану Мальцеву та всім членам громадської організації «Мистецька платформа Лебедина» успіхів, натхнення, аби бажання змінювати місто на краще їх ніколи не покидало й надихало на нові хороші і якісні проекти для лебединців!

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут