Меценатський подарунок

0
1466

… в країні карантин… Другий тиждень музей не приймає відвідувачів. Та не дивлячись на всі обмеження – в художньому музеї особлива подія. 24 березня 2020 року до музею прибула перша рама, що виготовлена в рамках благодійного проекту «Стань меценатом – підтримай художній музей», оголошеного у січні цього року Лебединським художнім музеєм імені Б.К.Руднєва спільно із керівником підприємства «БУК» Сергієм Букатою.

Кричевський М.В. “Ранок”, 1932. Такою була рама до заміни

Різну раму із дуба, виготовив та передав до Лебединського художнього музею Микола Степанович Карнаус з міста Бучач Тернопільської області. В цю раму вже оформлена робота Миколи Кричевського (1898-1961) «Ранок» (1932), що подарована художньому музею Катериною Кричевською-Росандіч у 1999 році.

Поряд з твором мистецтва розміщена пам’ятна табличка учасника благодійного проекту, а ім’я Миколи Степановича Карнауса вписано в «Книгу меценатів» Лебединського міського художнього музею імені Б.К. Руднєва.

Слід також зауважити, що вже кілька десятиліть рами в музеї не оновлювалися, і сьогодні, майже 80% із них, потребують значного ремонту або заміни. Саме тому, в художньому музеї сподіваються, що проект зацікавить інших підприємців – майбутніх меценатів, і вони знайдуть можливість пожертвувати музею по одній рамі для оформлення мистецьких творів.

В Лебединському художньому музеї імені Б.К.Руднєва щиро дякують Миколі Карнаусу та Сергію Букаті за щедрий дарунок, та радіють тому, що сучасні українські меценати і поціновувачі мистецтва підтримують і розвивають практику, яка є загальноприйнятою у всьому світі.

Запрошуємо всіх долучитися до благодійного проекту «Стань меценатом – підтримай художній музей». Відроджуймо давні традиції українського меценатства разом!

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут