Логотип художнього музею

0
1230

У Лебединського міського художнього музею імені Б.К.Руднєва новий («старий») логотип. Створений ще в середині 1980-х, він тривалий час взагалі не використовувався. І лише з 2017 року музей поступово повернувся до цього символу. Тоді ж до логотипу додалась і сучасна назва музейної установи.

Логотип поєднує у собі строгий і лаконічний стиль, який відповідає статусу мистецької установи; легкий для сприйняття у форматі афіші чи месенджера; його естетика зрозуміла широкій цільовій аудиторії художнього музею та привертає увагу у будь-якій формі комунікації. У логотипі органічно поєднані художня палітра та лебідь – символ міста Лебедина.

13 січня 2021 року вирізаний із масиву ясеня логотип та назва «Лебединський міський художній музей імені Б.К.Руднєва» були змонтовані при вході до художнього музею. Логотип був виготовлений на лебединському підприємстві «Бук». Автор проекту – Анна Буката. Роботи по виготовленню логотипу були частково оплачені підприємцем з одного із міст Дніпропетровської області.

Встановлений логотип Художнього музею, в перспективі може стати гарною фотозоною для всіх відвідувачів музею, особливо туристів з інших міст та областей України.

В Лебединському художньому музеї імені Б.К.Руднєва щиро дякують Анні Букаті, Сергію Букаті (засновник сімейного підприємства «Бук»), а також благодійнику (що побажав лишитися не названим) за щедрий дарунок, який встиг до старого Нового року, та радіють тому, що сучасні українські меценати і поціновувачі мистецтва підтримують і розвивають практику, яка є загальноприйнятою у всьому світі.

В художньому музеї також сподіваються, що і лебединські меценати, благодійники та підприємці не залишаться осторонь питання допомоги музейній установі. Зокрема, сьогодні художній музей надзвичайно гостро потребує спеціальне обладнання, необхідне для функціонування створеної у 2020 році музейної реставраційної майстерні. Серед іншого, потрібен холодильник, освітлювальне обладнання, реставраційні матеріали (реактиви, спеціальні суміші, фарби), а також рами для оформлення мистецьких творів.

Реквізити Лебединського міського художнього музею імені Б.К. Руднєва:

р/р UA568201720314261005301025210. Отримувач: відділ культури і туризму виконавчого комітету Лебединської міської ради. МФО 820172. Код 23638490.

Будемо надзвичайно вдячними за будь-яку допомогу!

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут