Лебединський художній музей та Сумський педагогічний університет підписали Угоду про співпрацю

0
1069

Подія відбулася в рамках проведення науково-мистецького форуму «Чеховський простір у творчих і дослідницьких проекціях», що відбувся 08 жовтня 2020 року в Сумській обласній науковій бібліотеці.

Метою Угоди є налагодження взаємовідносин, що будуть здійснюватися на основі розвитку різних форм співробітництва між навчально-науковим інститутом педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка і Лебединським міським художнім музеєм імені Б.К.Руднєва.

Орієнована Угода на організацію і проведення спільних науково-методичних конференцій, семінарів, практикумів,  дослідної діяльності, тощо. Угода також передбачає проведення ряду виставкових заходів, обмін науковою інформацією та організацію проходження практики студентами Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка на базі Лебединського міського художнього музею імені Б.К.Руднєва.

Науково-мистецький форум «Чеховський простір у творчих і дослідницьких проекціях». 08 жовтня 2020, місто Суми

Підписана Угода про співпрацю завдяки сприянню завідувача кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Анжели Поляничко та мистецтвознавця, професора кафедри Валерія Панасюка.

В рамках реалізації Угоди, вже в листопаді 2020 року заплановано проведення перших спільних виставкових та мистецьких заходів.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут