Лебедин на полотні: Воскресенська церква

0
1201

Невелика за форматом живописна робота харківського художника Олександра Вікторовича Коцарєва зображує Свято-Воскресенську церкву в Лебедині такою, якою вона вже ніколи не буде. В ній м’якість переливів колірних відтінків, витончена мінливість світлосили тонів та поетичність настрою.

Виконана робота в 2004 році, під час художнього пленеру. Тоді ж була подарована музею.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

Про автора: Олександр Коцарєв (1955 р.н.) – один з найбільш яскравих представників сучасної харківської художньої школи. Учасник творчого об’єднання «Буріме». Улюблений жанр майстра – пейзаж, йому віддано більше двадцяти років творчості. За видимою простотою композиції, скромністю обраних мотивів – ціла філософія своєрідних відносин, властивих тільки йому, як майстру пейзажу.

Його пейзажі зберігають власні переживання, красу душевного стану. Як визначає сам художник, він ніколи не виявляв байдужості до того, про що писав. Робота художника – це завжди його власний творчий експеримент по натурних вражень. Дуже важлива для нього «прив’язка до місцевості». Художник може вибирати місце для роботи тривалий час, і якщо нічого не відгукнеться в його душі, повернутися назад, не написавши нічого.

Здатність побачити велике в малому є характерною особливістю його творчості. Будучи переконаним пленеристом, він більше тяжіє до м’якого, розсіяного кольору, який викликає живе відчуття природи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут