Лебедин на полотні: міський краєвид (куточок Лебедина)

0
1049

Тепла акварельна робота української художниці Валентини Коздровської «Куточок Лебедина» привертає увагу своєю насиченою атмосферою та емоційним сприйняттям духу минулого. Дивлячись на неї, можна відчути подих часу та зануритися в атмосферу емоцій. Загальний вигляд роботи, ніби, трохи розмитий, і здається, що художниця хотіла лише закарбувати загальні риси, але в придивившись, ми бачимо чіткі образи, до того, ж дуже деталізовано передані на картині.

Написаний «Куточок Лебедина» (31 х 24 см) у 1994 році для виставки художниці в Лебединському художньому музеї. Після виставки – подарована художньому музею.

Валентина Коздровська – художниця, яка створює свою власну неповторну техніку і стиль. Ясність і гармонія, вдосконаленя кольору, чудові лінії – особливості, які характеризують Валентину Миколаївну, як професіонала.

Художниця-аквареліст, Валентина Коздровська поєднала у собі талант творця, викладача та організатора. Була заступником голови Сумського обласного осередку НСХУ, працювала на посаді методиста з образотворчого мистецтва обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, останні 10 років – завідувач відділом декоративно-прикладної творчості Палацу дітей та юнацтва та керівник зразкової студії образотворчого мистецтва. Веде активну просвітницьку та популяризаторську роботу серед дітей та молоді, педагогічної громадськості, проводить семінари, майстер-класи, консультації.

Живе і працює в Сумах, хоча народилася на Миколаївщині (1953 р.н.). Закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського  (художньо-графічний факультет).

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут