Колекція художнього музею поповнилася новими експонатами

0
1396

До фондового зібрання Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва включено 30 предметів, переданих музею в дар за останні місяці.

Зокрема, колекцію музею поповнили графічні роботи охтирського художника Сергія Степанова: «Сатири», «Дворик», «Костел», «Площа-ринок в період окупації 1939-1944)» (м. Глівіце), «Вночі», «В океанаріумі», «Радіовежа», «Шахтарське містечко» та «Нептун».

Серія акварельних робіт на папері виконана художником у невеликому польському містечку Глівіце (Верхня Сілезія) у 2017 році.

В допоміжний фонд музею включено 20 дореволюційних фотографій, виконаних в Лебедині в період від 1877 до 1914 року. Рідкісні фотографії зібрані сумським колекціонером та членом Національної спілки фотомайстрів України Сергієм Гуцаном та представлені в художньому музеї під час виставки «Згадай себе… 100 років тому» (27 квітня – 19 червня 2018 року). По завершенні виставки всі фотографії та рами були подаровані Сергієм Івановичем художньому музею.

До групи зберігання «Нумізматика» включено 5 копійок (мідь) Російської імперії 1870 року. Монета подарована музею одним із відвідувачів у червні 2017 року.

На сьогодні колекція музею нараховує понад 2300 одиниць зберігання, в тому числі твори живопису, графіки, скульптури, старовинних художніх меблів, кераміки від XVII до ХХІ століття.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут