Художній музей та Сумський інститут післядипломної педагогічної освіти підписали Договір про співпрацю

0
739

Подія відбулася в рамках відкриття художньо-мистецької виставки «Великі земляки: рід Капністів», що 04 березня 2021 року презентована в Лебединському міському художньому музеї.

Метою Договору є удосконалення та розширення науково-педагогічних досліджень, реалізація творчих звʼязків, встановлення ділових контактів та обмін науково-педагогічною інформацією між Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Лебединським міським художнім музеєм імені Б.К.Руднєва.

Орієнований Договір на організацію і проведення спільних науково-практичних заходів, які сприятимуть відродженню українських національних традицій освіти та виховання підростаючого покоління, утвердження духовності та моралі в суспільстві, впровадження нових форм, методів національно-патріотичного виховання в освітянському і музейному середовищах (конгреси, конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи та ін.), а також дослідження у сфері вивчення та популяризації історико-краєзнавчого потенціалу Сумської області.

Договір підписали ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Нікітін та директор художнього музею Андрій Гльмінтінов. Привітав початок співпраці між установами старший вчитель інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій П’ятаченко. В пам’ять про підписання Договору, Юрій П’ятаченко передав в музей альбом-монографію «Никанор Онацький: ідентифікація».

Вже найближчим часом в рамках реалізації Договору, заплановано проведення спільних мистецьких, наукових та виставкових заходів.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут