Година пам’яті Героїв Небесної Сотні в художньому музеї

0
1324

20 лютого 2017 р. в Лебединському міському художньому музеї відбувся захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учасники заходу – учні 8-го класу Лебединської ЗОШ №5 – познайомились з фотовиставкою «Вільні творять майбутнє», присвяченої подіям Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 рр.).

Спогадами про події на Майдані поділився один із авторів фотографій – Сергій Усенко, який разом зі своїм сином відвідав Майдан у лютому 2014 року… Про відвагу, силу духу й жертовність українців розповіли заступник військового комісару Андрій Кириченко та голова громадської організації Лебединська Асоціація воїнів Афганістану та АТО (ЛАВА) Анатолій Колесник.

Чимало тривожних емоцій принесли розповіді лебединських волонтерів Олександра Спички та Сергія Курила, які спочатку возили допомогу на Майдан, і ось уже 3 роки возять допомогу захисникам України в зону АТО.

Співробітник музею Алла Подвезько відзначила, що Революція гідності змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе в ньому, а Майдан став виразником волі мільйонів українців, які об’єдналися навколо мети – відстояти незалежність України, її розвиток в Європейському співтоваристві, права і свободи людини, досягти гідного рівня життя і праці.

Захід завершився патріотичними віршами та піснею у виконання учениці 11-го класу СШ №7 Дарина Гіленко.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут