Гастрофутуризм: футуристичний сніданок в Урочищі Бурлюк

0
752

Під час відзначення 139-ї річниці від дня народження відомого українсько-американського художника-футуриста й теоретика мистецтва – Давида Бурлюка, 21 липня в Урочищі Бурлюк відбулася презентація футуристичної кухні від ФГ «ФЕРМА-ЕКО» та ТОВ «Крук».

Футуристичний сніданок став однією із яскравих подій бурлюківської програми та справжнім сюрпризом для всіх учасників ART-пленеру та фотопленеру.

Місією футуристичного сніданку було відкриття для гостей Урочища Бурлюк – світу кулінарного мистецтва та презентація сучасної футуристичної кухні. Як і образотворче мистецтво, сучасна футуристична кухня уникає плагіату й вимагає творчості та оригінальності.

Шанувальники творчості Давида Бурлюка радіють тому, що разом з футуризмом в образотворчому та фотомистецтві, в Урочищі Бурлюк презентовано й футуристичне кулінарне мистецтво. Тож, не тільки «сало, вареники і борщ», а й різноманітні страви із равликів та сиру тофу – прокладають дорогу українській кухні в майбутнє (future).

Організатори «бурлюківського» дня висловлюють щиру подяку Валерію Чалому, Ярині Багатиренко та ФГ «ФЕРМА-ЕКО» за підтримку та яскраву презентацію.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут