Запрошуємо на фотовиставку «Природа у кадрі»

0
1499

Нова виставка «Природа у кадрі» відомого фотомайстра Миколи Торяника відкриється 16 листопада 2017 року о 14:30 в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва. На виставці буде представлено більше 20 великоформатних фотографій, що розкривають красу світу флори і фауни.

Інженер-геолог за освітою Микола Федорович Торяник останні 15 років присвятив мистецтву фотографії та кіно. Найбільше він любить знімати природу, що живе за своїми вічними законами, не зважаючи ні на які суспільні зміни та зломи. Фотохудожник також показує життя українського села, етнографічні особливості його культури, традиції проведення свят з масовими гуляннями та видовищами, тобто, те, що відходить у небуття разом з поколіннями, які йдуть у вічність.

Призер та учасник національних та міжнародних виставок та кіно-фестивалів, Микола Торяник вперше представить свої роботи у Лебедині. Для виставки автор зібрав кращі художні фотографічні матеріали із зображенням природи. Це рідкісні та унікальні кадри, справжні фотокартини, які дають можливість ненадовго поринути в атмосферу осіннього лісу, літньої ночі, зимового неба та весняного настрою.

Микола Торяник запрошує всіх, кого цікавить фотографія та чарівність природи, відвідати фотовиставку й отримати позитивну, цілющу енергію гарного настрою, яка, безперечно, додасть кожному натхнення та відчуття гармонії зі світом.

16 листопада 2017 року також відбудеться презентація короткометражних фільмів про природу, культуру і традиції українського села від автора фотовиставки.

Лебединські цінителі сучасного фотомистецтва можуть ознайомитися з виставкою «Природа у кадрі» упродовж місяця після її відкриття за адресою: пл. Волі, 17. Графік роботи художнього музею: вівторок-п’ятниця з 08.00 до 17.15, в суботу з 08:00 до 16:00. Тел. для довідок: 2-18-81.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут