Фотовиставка «Містика Лебедина»

0
2473

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва запрошує лебединців та гостей міста 05 жовтня 2017 року (о 14:30) на відкриття виставки світлин «Містика Лебедина» Лілії Єфремової.

Це перша авторська виставка молодої лебединської фото-художниці. Головні творчі зацікавлення Лілії Єфремової вирізняються здатністю об’єднувати професійну фотографію з роздумом про цілі і суть мистецтва. Фото-художниця чудово володіє різними техніками, сміливо використовує насичені кольори та гру світла і тіні. У своїх роботах нерідко йде за покликом таємних та містичних рухів підсвідомого. Навчалася у відомого художника Ігоря Швачунова.

Більшість її робіт показують втілення внутрішнього світу людини у поєднанні з природою. Ця перша професійна серія фото-художниці демонструє ситуації, які вона здатна подати як загадку, таємничі відносини між людьми з протилежних сторін об’єктиву.

Лебединська виставка об’єднує роботи кількох серій, що умовно поєднані за тематикою. Відкриття виставки пройде за участю автора, надаючи можливість гостям дізнатися більше про представлені роботи безпосередньо від їх творця.

Лебединські цінителі сучасного фотомистецтва можуть ознайомитися з виставкою «Містика Лебедина» упродовж місяця після її відкриття за адресою: пл. Волі, 17. Графік роботи художнього музею: вівторок-п’ятниця з 08.00 до 17.15, в суботу з 08:00 до 16:00. Тел. Для довідок: 2-18-81.

Художній музей

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут