Фотоконкурс до найромантичнішого свята

0
1825

14 лютого 2020 року в Лебединському міському художньому музеї імені Б.К. Руднєва підвели підсумки щорічного міського фотоконкурсу «Я так тебе люблю», що приурочений до Дня Святого Валентина, і проходить за підтримки міського відділу культури і туризму.

Привітав учасників та гостей конкурсу міський голова Олександр Бакликов, який відзначив, що День Святого Валентина – особливе свято, повне романтики і просто позитивних емоцій. Воно ще раз нагадує кожному з нас, що потрібно щодня говорити про свою любов близьким, потрібно дарувати їм своє тепло  та бути поруч.

Участь у цьогорічному конкурсі взяли 16 закоханих пар, і у кожного своя історія кохання – романтична і захоплююча, цікава і з гумором, радісна і щемлива, розповідає ведучий Костянтин Демиденко.

Як і історія кохання, так само різним був і вік учасників конкурсу. Одні прожили в шлюбі 10, 25 або 45 років, як Раїса Володимирівна та Олександр Іванович Таран, що в 2020 році відзначають сапфірове весілля; інші ж, як студенти Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка, медичного коледжу ім. проф. М.І. Сітенка чи ЗОШ №5 пережили лише зародження великого почуття.

Загалом на розгляд журі було представлено 40 світлин, в яких конкурсанти продемонстрували неаби яку виразність, оригінальність, високий рівень майстерності та власну творчу неповторність.

На підставі рішення конкурсного журі, перемогу у конкурсі здобули:

І місце розділити: Валерія Петренко і Олексій Рябко; та родина Валентини та Юрія Набок;

ІІ місце: Анастасія Грицина та Денис Глеба;

ІІІ місце розділили: родина Катерини і Руслана Кіріченків; та родина Людмили й В’ячеслава Демченків.

У номінації «Лебедина вірність» – родина Раїси та Олександра Таран;

у номінації  «На крилах кохання» – Анастасія Коваленко;

у номінації   «Найромантичніша пара» – Єлизавета Полулях;

у номінації «Мелодія двох сердець» – Анастасія Зуєва та Руслан Нечитайло;

у номінації  «Від дружби до кохання» – Юлія Губіна.

Переможці конкурсу отримали Дипломи, а також романтичні подарунки.

Подяками міського голови відзначені: Яна Якуніна і Денис Чайка; Карина Калініченко та Марк Богатирьов; Вікторія Чулкова та Назар Кобзар; Сергій Левицький, Валентина Бессараб та Анна Грабінська.

Атмосферу свята доповнили виступи солістів міського центру культури і дозвілля: Олени Листопад («А я на небі») та Тетяни Бондар («Закохалася»).

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут