Друзі музею завітали у гості

0
710

У Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва завжди було багато друзів. Окремі з них підтримують музей вже багато років, з іншими музей тільки починає співпрацювати. Серед останніх – громадська організація «Мистецька платформа Лебедина» (голова організації – Іван Мальцев).

Створена організація, порівняно, недавно – наприкінці вересня 2018 року. Проте, не дивлячись на такий, зовсім юний, вік організація вже має певні досягнення. Зокрема, «Мистецька платформа Лебедина» активно підтримала заходи до 100-річчя Лебединського художнього музею у листопаді 2018 року, організація разом з художнім музеєм та іншими об’єднаннями є в числі ініціаторів звернення про присвоєння урочищу, де народився Давид Бурлюк – його імені; проводить іншу активну просвітницьку роботу.

Представники організації часто навідуються й до художнього музею. Так, останнього разу – 17 січня 2019 року, на базі музею пройшли Загальні збори громадської організації «Мистецька платформа Лебедина». Під час зборів були доукомплектовані керівні органи, створено Ревізійну комісію, затверджено звіт про роботу організації у 2018 році та намічені пріоритети діяльності на 2019 рік.

Голова організації – Іван Мальцев впевнений, що організація об’єднає навколо себе активних мешканців міста, які переймаються питаннями мистецтва та культури. Тим більш, «Мистецька платформа Лебедина» – це перша громадська організація в сфері культури, що створена в Лебедині за роки незалежності України.

В свою чергу, будь-яка підтримка для музею – дуже важлива. Без такої допомоги художній музей був би іншим. Тому в Художньому музеї вдячні кожному з лебединців, хто доклав рук до шляхетної справи збереження чи популяризації мистецької та культурної спадщини Лебедина.

Також громадська організація «Мистецька платформа Лебедина» (код ЄДРПОУ 42570011) звертається до охочих лебединців, які поділяють прагнення щодо відродження культури в Лебедині, поширенню знань про історичну та мистецьку спадщину Лебедина, приєднуватися до громади. Телефони для довідок – 2-24-55, 0951409261 – Іван Мальцев.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут