Діалоги у просторі мистецтва

0
1233

Досягнення, цілі та перспективи у сфері естетичного виховання студентів Лебединського педагогічного училища ім. А.С. Макаренка обговорили учасники «круглого столу» під час роботи циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва та трудового навчання. У роботі «круглого столу» взяли участь викладачі училища, спеціалісти у сфері культури та освіти, мистецтвознавці та представники Лебединського художнього музею ім. Б.К. Руднєва.

Зокрема, науковий співробітник музею Алла Подвезько ознайомила студентів училища з історію створення художнього музею, біографією його засновника – Бориса Руднєва та експонатами музею. Окремо вона зупинилася на творчості «забутих» нині художників Лебедина – Юлії Бразоль (1838-1909) та Олексія Красовського (1884-1920), чиї роботи сьогодні зберігаються лише в лебединському художньому музеї.

Вікентій Следзінський “Портрет Юлії Бразоль” (1881) та Олексій Красовський “Зима” (1910 рр.)

Алла Подвезько наголосила, що цим художникам характерна власна манера виконання, що була б дуже цікава студентам образотворчого відділення педагогічного училища. Навіть непідготовлений глядач не зможе не впізнати романтичні пастелі Красовського та самобутню живописну мову Бразоль.

Пересвідчитися в цьому змогли студенти 222-ї групи, що наступного дня відвідали художній музей з екскурсією.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

Фото з сайту Лебединського педагогічного училища ім. А.С. Макаренка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут