30 днів до 100-річчя Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва

0
944

Як часто ми відвідуємо музеї? Останнє опитування, проводене серед мешканців міст та містечок України, говорить, що більше половини українців бували у музеях лише кілька разів за все життя, та й то, здебільшого, ще у шкільні роки. На жаль, не є винятком і наш Лебедин, в якому діє одна з найстаріших збірок старожитностей на Слобожанщині – Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва, чий поріг переступали далеко не всі лебединці.

Заснований у 1918 році, вже за 30 днів музей буде відзначати свій 100-річний ювілей. І 100 років – це не просто дата, це вже епоха в історії міста Лебедина. Це ювілей для працівників музею, це свято для тих, хто колись виставлявся в його стінах чи має такий намір, тих хто присвячує своє життя мистецтву, хто малює, пише, ліпить, вишиває чи майструє, або просто вболіває за розвиток міста, частиною якого є Лебединський художній музей – духовна скарбниця, що зберігає безцінні пам’ятки історії, культури та мистецтва…

Зберігаючи минуле, в художньому музеї дбають і про майбутнє, примножуючи музейну колекцію, відкриваючи нові виставки та започатковуючи нові, зокрема, інтерактивні форми роботи. Музей не застиг у часі свого створення, він змінюється разом з містом, частиною історії якого вже є рівно 100 років.

Тож, якщо вам цікава історія вашого міста і краю, ви цікавитесь живописом, графікою, скульптурою чи просто мистецтвом, знайдіть 30 хвилин часу та завітайте до Художнього музею. Ви будете приємно вражені.

А щодо ювілею, то за місяць в музеї розпочинаються заходи із святкової програми, серед яких: презентація Альбому музейної колекції, наукові читання, відкриття цікавих та неординарних виставок та багато іншого.

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою: пл. Волі, 17, тел. для довідок 2-18-81. Режим роботи: з вівторка по п’ятницю, (з 08.00 до 17.15) та в суботу (з 08.00 до 16.00).

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут