Спеціальна квиткова серія до виставки «Великі земляки: рід Капністів»

0
210

В умовах карантину «червоної зони» завершується в Лебедині одна з найбільш цікавих виставок року – «Великі земляки: рід Капністів», що присвячена більш, ніж 300-річній історії дворянського роду Капністів.

До Лебедина, виставка вже побувала у Харкові, Києві, Кропивницькому. Її ще чекають в Одесі та Дніпрі. Реалізується виставковий проєкт харківським культурно-діловим центром «Рубаненко і партнери», спільно з творчим клубом «Гостинна на Дворянській». В 2020/21 роках партнером цього проєкту став Лебединський міський художній музей імені Б.К.Руднєва.

Не дивлячись на той факт, що останні два тижні виставка була не доступною для відвідувачів (через червону зону карантину), в пам’ять про неї в Лебединському міському художньому музеї представлена спеціальна квиткова серія, що присвячена Капністам.

Зокрема, квиток з оновленим дизайном, має також репродукцію «Портрета Василя Олексійовича Капніста» (1910), роботи харківського художника Івана Святенка, що знаходиться в лебединській колекції. Квиток також має QR-код, що веде до офіційного сайту художнього музею – https://artmuseum.lebedyn.org/ Спеціальна квиткова серія має обмежений тираж.

Протягом року також будуть представлені інші квиткові серії.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Войти с помощью: 
Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут