Іван Лозовий відвідав художній музей

0
932

12 грудня 2020 до Лебединського міського художнього музею імені Б.К. Руднєва завітав відомий меценат та керівник благодійного фонду Іван Лозовий.

В музеї Іван Іванович відвідав Меморіальну залу родини Кричевських, для якої зусиллями благодійного фонду були виготовлені 15 нових дерев’яних рам, в які було оформлено живопис та графіку Василя Григоровича Кричевського (1873-1952). Іван Лозовий також передав музею комплект документації на придбане в серпні 2020 року фортепіано V.Berdux Munchen. Hof pianoforte fabric (кін. ХІХ – поч. ХХ ст.), що раніше належало графу Капністу.

Іван Лозовий в Меморіальному залі родини Кричевських

Така підтримка від благодійного фонду та особисто від Івана Лозового, дуже важлива для художнього музею, адже вона ще раз підтверджує, що традиції меценатства продовжують жити в нашому місті; а допомога музею та іншим установам Лебедина, свідчить, що попри всі труднощі та негаразди, благодійність залишилася важливим засобом збереження кращих традицій українського народу.

Фортепіано V.Berdux Munchen. Hof pianoforte fabric (кін. ХІХ – поч. ХХ ст.)

Слід також відзначити, що шляхетну справу Івана Лозового по виготовленню нових рам, у 2020 році підтримали й інші бізнесмени і меценати нашого міста. Їх зусиллями за останні кілька місяців було виготовлено ще 10 рам.

За заведеною традицією, Іван Лозовий залишив пам’ятний запис у Книзі меценатів художнього музею.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Войти с помощью: 
Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут