Колекція художнього музею поповнилася новими експонатами

0
1044

До фондового зібрання Лебединського міського художнього музею ім. Б.К. Руднєва включено 30 предметів, переданих музею в дар за останні місяці.

Зокрема, колекцію музею поповнили графічні роботи охтирського художника Сергія Степанова: «Сатири», «Дворик», «Костел», «Площа-ринок в період окупації 1939-1944)» (м. Глівіце), «Вночі», «В океанаріумі», «Радіовежа», «Шахтарське містечко» та «Нептун».

Серія акварельних робіт на папері виконана художником у невеликому польському містечку Глівіце (Верхня Сілезія) у 2017 році.

В допоміжний фонд музею включено 20 дореволюційних фотографій, виконаних в Лебедині в період від 1877 до 1914 року. Рідкісні фотографії зібрані сумським колекціонером та членом Національної спілки фотомайстрів України Сергієм Гуцаном та представлені в художньому музеї під час виставки «Згадай себе… 100 років тому» (27 квітня – 19 червня 2018 року). По завершенні виставки всі фотографії та рами були подаровані Сергієм Івановичем художньому музею.

До групи зберігання «Нумізматика» включено 5 копійок (мідь) Російської імперії 1870 року. Монета подарована музею одним із відвідувачів у червні 2017 року.

На сьогодні колекція музею нараховує понад 2300 одиниць зберігання, в тому числі твори живопису, графіки, скульптури, старовинних художніх меблів, кераміки від XVII до ХХІ століття.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Войти с помощью: 
Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут