12 лютого, за церковним календарем відзначають день пам’яті Василя Великого Кесарійського, Григорія Богослова Назіанзина та Івана Золотоустого (Трисвяття або Собор Трьох Святителів).

Сама церква побудована до 1708 року. Це підтверджується документом 1740 року про посвячення в попи при Бишкінській церкві півчого Сергія Осіпова, який «родился в г. Лебедине на посаде в приходе Трехсвятительской церкви й от роду имеет 31 год». Метрики церкви розпочинаються 1742 роком. Новий іконостас виготовлено в 1795 році, а поновлено в 1828 році. Площа під спорудою була 500 кв. саженів.

Церква мала типову для того часу трибанну споруду, зведену з дубової деревини. В архітектурному плані, Трьохсвятительська церква належала до Слобідського типу дерев’яних церков. Її ампірні колони, піддашок над центральним входом надавали церкві святковості, а поступове звуження центральної бані доверху – сановитості і величності.

Відомо, що в 1913 році парафіяни заходились будувати поруч старої церкви нову, кам’яну. Уже було зведено частину стін та центральні опорні стовпи. Проте, Громадянська війна зупинила будівництво. Вже у 30-х роках дерев’яну церкву було знищено, а недобудовану кам’яну — у повоєнні роки.
