Міжмузейне партнерство

0
287

Цього тижня формат міжмузейного партнерства Лебединського міського художнього музею імені Б.К.Руднєва та Сумського приватного музею «Причал Одіссея» (керівник – Сергій Гуцан) отримав кілька перспективних та цікавих напрямків для співпраці.

Нагадаємо, сьогодні у Лебединському художньому музеї експонується виставка «Нові-старі скіфи» із колекції музею «Причал Одіссея» (триватиме до 12.02.2022), і вже анонсовано створення «Скіфської комори» на базі Лебединського музею, куди буде передана історична частина експозиції «Нові-старі скіфи» та інші предмети. Презентація «Скіфської комори» відбудеться у лютому 2022 року.

Та, окрім цих проєктів, досягнуті домовленості щодо розширення формату співпраці у мистецькій, художній, виставковій та туристичній площині. Серед пріоритетів: спільні виставки, співпраця в напрямку фото-пленерів, підтримка заходів до 140-річчя Давида Бурлюка та багато інших цікавих проєктів.

В художньому музеї впевнені, що розширення формату міжмузейного партнерства дозволить реалізувати більше цікавих проєктів, а музейна кооперація сприятиме обміну ідеями та творчими концепціями. Окрема подяка Сергію Гуцану за незвичайну екскурсію та презентацію нового приміщення музею «Причал Одіссея» у місті Суми.
 
Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут