Канадські учасники mail-art проєкту «Futurism: David Burliuk – 140»

0
277

В рамках міжнародного мail-art проєкту «Futurism: 140-th Anniversary of the Artist David Burliuk», до Лебединського художнього музею прибули роботи перших канадських художників майл-арту – Susan Gold (Windsor Ontario, Canada) та Georgie Stone (Morrisburg Ontario, Canada).

Susan Gold випускниця Maryland College of Art у Балтіморі (Меріленд, США). Має ступінь бакалавра у Monteith College (1967) та ступінь магістра візуальних мистецтв (1970), останній в Wayne State University in Detroit. Сьогодні вона почесний професор візуальних мистецтв University of Windsor (Windsor Ontario).

Susan Gold (Windsor Ontario, Canada)

Студійний підхід Susan Gold: мультидисциплінарний. Творчість Susan Gold є відповіддю на природне явище, яке обрамлене або представлене культурним розумінням. Вона збирає ці відповіді у фотографічній формі і працює з отриманими зображеннями в студії; іноді, безпосередньо, з фотографією, іноді з живописом, колажем або з усім разом. Сайт – http://www.nobelpeaceproject.com/

Georgie Stone вільний канадський художник, учасник та організатор Мail-art проєктів (з 2009 року) у різних країнах світу. Захоплення мail-art Georgie Stone пояснює наступним чином: «я люблю мистецтво, малювання, живопис і колаж. Мені дуже приємно відправляти та отримувати речі поштою. Насправді мені подобається поводитися з папером, марками та розглядати поштові штемпи. Я створюю свої колажні матеріали з будь-чого: тканина, етикетки продуктів харчування, реклама, листівки тощо. Все можна перетворити на мистецтво!». Сайт www.flickr.com/photos/georgie_stone/

Нагадаємо, арт-проєкт до 140-річчя Давида Бурлюка (1882-1967) реалізується Лебединським художнім музеєм спільно з Сумською мережею арт-локацій. Триватиме він до 01 липня 2022 року, й завершиться виставкою мейл-арту у залах Лебединського художнього музею.

Умови участі у проєкті прості: відправити звичайною поштою творчі конверти, авторські листівки, невеличкі малюнки на вказану нижче адресу. Формат вільний. Адреса Лебединського міського художнього музею імені Б.К.Руднєва: площа Волі, 17, м. Лебедин, Сумська обл., Україна, 42200 (Lebedyn Art Museum, postcode 42200, 17 Volia square, Lebedyn, Sumy region, Ukraine).

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

______________________________________________________________

Підтримати Лебединський міський художній музей можна:

– через сервіс міжнародної електронної платіжної системи PayPal – lebedyn.com.ua@gmail.com 

– та краудфандинговий майданчик PATREON – https://www.patreon.com/LebedynArtMuseum

Будемо надзвичайно вдячні, навіть за найменшу допомогу!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть ваш коментар!
Будь ласка, введіть ваше ім'я тут